فروشگاه اپل وین فعالیت‌های خود را آغاز کرد

مجله چارخونه » فناوری » فروشگاه اپل وین فعالیت‌های خود را آغاز کرد
فروشگاه اپل وین فعالیت‌های خود را آغاز کرد
فهرست محتوا

از آنجایی که میزان آلودگی ناشی از ویروس کرونا در اتریش کاهش چشم گیری داشته‌است، این کشور سعی دارد آرام آرام قوانین قرنطینه را کاهش دهد. احتمالاً کاهش قوانین قرنطینه در این کشور به صورت مرحله‌ای انجام خواهد شد. تیم کوک مدیرعامل اپل هم پیش از این اعلام کرده بود که فروشگاه اپل وین در اتریش تا اواسط ماه مه باز خواهد شد.

به گزارش مجله چارخونه، فروشگاه اپل وین در اتریش اولین فروشگاهی خواهد بود که پس از هفته‌های طولانی قرنطینه در اروپا فعالیت خود را از سر می‌گیرد. البته ساعات کاری این فروشگاه که از سه‌شنبه پیش فعالیت مجدد خود را آغاز کرده است فعلاً محدود خواهد بود و کارمندان این شرکت در تلاش هستند که از ساعت 11 صبح تا 6 عصر به مشتریان خدمات ارائه دهند. به علاوه فروشگاه در روزهای یکشنبه هم بسته خواهد بود. به علاوه قوانین فاصله‌های اجتماعی هم از این پس بیش از گذشته عملی خواهند شد. یعنی فقط تعداد محدودی از بازدیدکنندگان در هر زمان مجاز به ورود به فروشگاه خواهند بود و دیگران باید در خارج از فروشگاه به انتظار بایستند.

این گزارش همچنین ادعا می‌کند که مشتریان اپل برای ورود به فروشگاه ملزم به پوشیدن ماسک هستند و دمای بدن هر یک از آن‌ها هم پیش از ورود به فروشگاه بررسی می‌شود. به علاوه دستگاه‌های موجود در فروشگاه و همچنین محل خود فروشگاه هم روزانه به طور مرتب ضد عفونی می‌شوند.

توصیه خرید آنلاین اپل به مشتریان

اپل درحال حاضر با بازگشایی مرحله به مرحله فروشگاه‌های خود در نقاط مختلف دنیا بیشتر قصد دارد به افرادی که از نظر فنی با مشکلات سخت افزاری مواجه شده‌اند کمک کند و عمده مرکز خود را بر تعمیرات قرار داده‌است. این شرکت همچنان به مشتریانی که قصد خرید دارند توصیه می‌کند که محصولات مورد نظر خود را به صورت آنلاین خریداری کنند.

اگر از فروشگاه‌های اپل در چین که با کاهش شیوع کرونا در این کشور به مرور در این مدت بازگشایی شده‌اند فاکتور بگیریم، فروشگاه اپل وین پس از تنها فروشگاه اپل در کره جنوبی، تنها فروشگاهی است که بعد از بسته شدن شعبه‌های مختلف اپل در سراسر دنیا مجدداً بازگشایی شده‌است. در پی باز شدن برخی از فروشگاه‌های اپل در نقاط مختلف دنیا کوک مدیر عامل این شرکت اعلام کرده که احتمالاً برخی از شعبات اپل در آمریکا هم می‌توانند از نیمه اول ما مه فعالیت‌های خود را از سر بگیرند.

اگرچه بسیاری از کشورهای اروپایی مانند اتریش از مهار شیوع ویروس کرونا و اثبات نسبی شهرها خبر داده‌اند، اما گویا در آلمان هنوز مسئله همه گیری بیماری کوید-19 به مرحله مورد نظر نرسیده‌است. در همین راستا سخنگوی اپل تأیید کرده که شروع مجدد فعالیت‌های این شرکت در آلمان با احتیاط بیشتری صورت می‌گیرد و اقدامات بسیاری برای اطمینان از سلامت کاربران و کارمندان این شرکت در دست اقدام است.

https://mag.charkhoneh.com/9029
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *