امکانات جدید پینترست فعالیت‌های کاربران را راحت‌تر می‌کند

مجله چارخونه » خبر » به‌روز رسانی » امکانات جدید پینترست فعالیت‌های کاربران را راحت‌تر می‌کند
امکانات جدید پینترست فعالیت‌های کاربران را راحت‌تر می‌کند
فهرست محتوا

امروزه بسیاری از کاربران برای امور مختلف و فعالیت‌های کاری خود از شبکه‌های اجتماعی و اینترنتی استفاده می‌کنند. در این میان پینترست یکی از همان شبکه‌های اجتماعی است که با ایده‌های به روز و جالبی که همیشه در آستین دارد کاربران را در طراحی فعالیت‌های مختلف یاری می‌رساند. حالا به نظر می‌رسد این شبکه پر طرفدار ایده‌های خلاقانه بیشتری در جهت یاری به کاربران دارد و با ویژگی‌های جدید خود می‌خواهد بیش از پیش در دل کاربران جا خوش کند.

به گزارش مجله چارخونه، پینترست درصدد است برخی ویژگی‌های جدید را به برنامه خود بیافزاید که احتمالاً فعالیت‌ها و برنامه‌ریزی پروژه‌های مختلف را برای کاربران ساده‌تر می‌کند. در واقع کاربران این شرکت از این پس می‌توانند به تابلوها یا همان بوردهای خود یادداشت‌هایی بیافزایند.

به عنوان مثال ایجاد لیست امور کاری و یا لیست خرید مواد غذایی برای برنامه غذایی هفته پیش رو می‌توانند در کنار دستورالعمل‌های مورد نظر کاربران در یادداشت‌ها قرار بگیرند. به این ترتیب کاربران می‌توانند یادآوری‌های بصری و آنچه که در ذهن داشته‌اند را توسط پین‌هایی به یادداشت‌های روزانه خود اضافه کنند. از سوی دیگر قابلیت افزودن تاریخ‌های مهم روی بردها هم خصوصیت جدید دیگری است که با تنظیم آن در پیشبرد اهداف و برنامه‌های زمانی رویداد مورد نظر مؤثر واقع می‌شود.

ارائه پیشنهادات مرتبط با بوردها به کاربران

در به روز رسانی‌های جدید پینترست، کاربران ممکن است پیشنهاداتی برای سامان‌دهی پین‌های خود هم مشاهده کنند. به عنوان مثال اگر کاربری یک بورد برای ایده گرفتن در خصوص طراحی دفترکار خود در خانه ساخته باشد، پینترست ممکن است پیشنهاداتی مرتبط به نحوه چیدمان میزکار و صندلی به کاربر نمایش دهد. در واقع به محض این که کاربران اولین پین را در بورد مورد نظرشان الحاق کنند،‌ پیشنهادات پینترست برای بخش‌ها و زیرمجموعه‌های دیگر آن هم آغاز می‌شود. به نظر می‌رسد پینترست برای این منظور از داده‌های خود که شامل میلیاردها پین و برچسب است استفاده می‌کند و در تلاش است از فناوری ماشینی و هوش مصنوعی برای این بخش از قابلیت‌های خود استفاده کند.

بر اساس گفته‌های پینترست گویا در ماه‌های مارس تا آپریل ودر پی گسترش ویروس کرونا و قوانین قرنطینه در بسیاری از نقاط دنیا، این شرکت شاهد افزایش 50 درصدی در تعداد تابلوهای ایجاد شده توسط کاربران خود بوده‌است. از سوی دیگر میزان مشارکت کاربران در این شبکه در ماه آپریل به نسبت سال گذشته حدود 75 درصد افزایش داشته‌است. از آن‌جایی که بسیاری از کاربران از پینترست برای برنامه‌ریزی فعالیت‌های مختلف خود استفاده می‌کنند، این اقدام جدید پینترست احتمالاً از بازخورد بسیار خوبی از سوی آن‌ها مواجه می‌شود. به گفته منابع موثق، این قابلیت‌های جدید پینترست از امروز در همه نسخه‌های این نرم افزار در اختیار کاربران خواهند بود. اگر شما هم از میان کاربران علاقمند به پینترست هستید بد نیست از این پس توجه بیشتری به پیشنهادهای ارائه شده توسط آن داشته باشید.

در اخبار دنیای تکنولوژی مجله چارخونه همراه ما باشید تا از به روزترین خبرهای این حوزه مطلع شوید.

 

https://mag.charkhoneh.com/9036
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *