دومین کمپ فصل جدید استعدادیابی ایرانسل-لالیگا آغاز شد

مجله چارخونه » خبر » خبرهای ایرانسل » دومین کمپ فصل جدید استعدادیابی ایرانسل-لالیگا آغاز شد
دومین کمپ فصل جدید استعدادیابی ایرانسل-لالیگا آغاز شد
فهرست محتوا

دومین دوره از فصل جدید کمپ‌های استعدادیابی ایرانسل-لالیگا برای نوجوانان در خردادماه سال جاری برگزار می‌شود و متقاضیان می‌توانند تا 10 خرداد برای حضور در این کمپ اقدام کنند.

به گزارش مجله چارخونه از ایرانسل، این دوره ویژه پسران 11 تا 13 ساله است و نوجوانانی که در دوره‌های قبلی حضور نداشته‌اند، می‌توانند در این دوره شرکت کنند. برای شرکت در دوره جدید کمپ استعدادیابی ایرانسل-لالیگا خانواده نوجوانان ۱۱ تا ۱۳ سال می‌توانند یک دقیقه ویدیو از بازی فوتبال فرزندانشان را تا تاریخ 10 خردادماه به نشانی irancell.ir/camp ارسال کنند.

ویدیوهای رسیده روز 19 خردادماه توسط یک تیم کارشناس استعدادیابی مورد ارزیابی قرار گرفته و از بین شرکت کنندگان ۶۰ نفر برای آموزش سه روزه به کمپی که از 28 تا 30 خرداد سال جاری برگزار خواهد شد، دعوت می‌شوند.

ایرانسل پیش از این چهار دوره کمپ استعدادیابی با حضور بازیکنان و سفیران استعدادیابی لالیگا نظیر لوئیس گارسیا ژولیو باپتیستا و گایزگا مندیتا در کنار جمعی از بازیکنان حال حاضر و پیشکسوتان تیم‌ ملی و باشگاه‌های داخلی ایران برگزار کرده است. در چهار کمپ قبلی 330 بازیکن نوجوان مستعد شناسایی شده، آموزش دیدند و مدارک حضور در این کمپ‌ها را دریافت کرده‌اند.

کمپ‌های استعدادیابی ایرانسل-لالیگا در راستای تفاهم نامه‌‌ای که بین ایرانسل و سازمان لیگ اسپانیا ، لالیگا، با دو هدف فراهم آوردن دسترسی مشترکان ایرانسل به محصولات و محتوای ویدئویی باکیفیت و اختصاصی لالیگا و بهبود کیفیت فوتبال در ایران به ویژه در میان جوانان منعقد شده است، برگزار می‌شود. ایرانسل چندی قبل از تمدید این تفاهم نامه خبر داده بود.

https://mag.charkhoneh.com/5861
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *