بهترین بازی‌های زیر 50 مگابایت Gameloft

مجله چارخونه » بازی » محبوب‌ترین بازی‌های چارخونه » بهترین بازی‌های زیر 50 مگابایت Gameloft
بهترین بازی‌های زیر 50 مگابایت Gameloft
فهرست محتوا

مدتی است که شرکت Gameloft به سازنده برتر بازی های موبایلی تبدیل شده است. در سیستم عامل اندروید، این کمپانی بیشتر به خاطر بازی هایی مثل Asphalt معروف گشته. اگرچه حوزه فعالیت این کمپانی به قدری است که برای اسمارت فون های اقتصادی که قدرت پردازش زیادی ندارند هم بازی هایی کم حجم تولید میکند. پس در این مطلب از مجله چارخونه همراه ما باشید تا چند بازی برتری که کمتر از 50 مگابایت حجم دارند را معرفی کنم.

Little Big City 2

[wonderplugin_video videotype=”mp4″ mp4=”930497091″ videowidth=600 videoheight=400 keepaspectratio=1 videocss=”position:relative;display:block;background-color:#000;overflow:hidden;max-width:100%;margin:0 auto;” playbutton=”http://mag.charkhoneh.com/wp-content/plugins/wonderplugin-video-embed/engine/playvideo-64-64-0.png”]

Little Big City 2 یکی از بهترین بازی های این شرکت با حجم کمتر از 50 مگابایت است که به سبک استراتژیک بوده و کاربر در آن باید یک شهر را از نو بسازد. این بازی در ادامه نسخه اولیه یعنی Little Big City بوده و به گونه ای است که کاربر کنترل یک جزیره را به عهده میگیرد و با همکاری شهردار، شهر رویایی خود را میسازد.

در طول بازی، کاربر با چالش ها و موقعیت های حساسی هم روبرو می‌شود که البته توصیه‌هایی هم به کاربر داده می‌شود تا در آن موقعیت‌ها به کارش آید. این سبک از بازی چندی است که بسیار محبوب شده و جذابیت بخصوص آن هر زمان از روز کاربر را درگیر خود می‌کند.

برای نصب و دانلود بازی Little Big City 2 بصورت رایگان اینجا کلیک کنید

Green Farm 3

[wonderplugin_video videotype=”mp4″ mp4=”920448382″ videowidth=600 videoheight=400 keepaspectratio=1 videocss=”position:relative;display:block;background-color:#000;overflow:hidden;max-width:100%;margin:0 auto;” playbutton=”http://mag.charkhoneh.com/wp-content/plugins/wonderplugin-video-embed/engine/playvideo-64-64-0.png”]

این بازی در اصل برای پلتفرم فیسبوک توسعه یافته بود، چرا که سال های گذشته بازی های مربوط به باغبانی محبوبیت زیادی بین کاربران فیسبوک داشت. حالا اما اسمارت فون ها با کارایی بیشتر، پشتیبانی بهتر و جامعه هدف بیشتر، گوی سبقت را از پلتفرم فیسبوک دزدیده است.

Green Farm 3 با گرافیک جذاب و رابط کاربری زیبای خود، از نسخه ای که در پلتفرم فیسبوک منتشر شده بود، جالب تر است. گیم پلی آن هم بسیار شبیه به Farmville است. کاربر باید با مقدار کمی پول و فضایی کوچک شروع به توسعه و مدیریت مزرعه خود کند. از این مرحله به بعد، تنها استراتژی و مدیریت شماست که باعث بزرگتر شدن مزرعه میشود. این بازی نه تنها یکی از بهترین محصولات Gameloft است، بلکه یکی از بهترین شبیه ساز های مزرعه داری نیز میباشد. با توجه به ارزیابی من، Green Farm 3 یکی از بهترین بازی های این شرکت با حجمی کمتر از 50 مگابایت است.

برای نصب و دانلود بازی Green Farm 3 بصورت رایگان اینجا کلیک کنید

Disney Magic Kingdoms

[wonderplugin_video videotype=”mp4″ mp4=”930483688″ videowidth=600 videoheight=400 keepaspectratio=1 videocss=”position:relative;display:block;background-color:#000;overflow:hidden;max-width:100%;margin:0 auto;” playbutton=”http://mag.charkhoneh.com/wp-content/plugins/wonderplugin-video-embed/engine/playvideo-64-64-0.png”]

اگر کسی بازی Roller Coaster را بشناسد، احتمالاً محیط بازی Disney Magic Kingdoms هم برایش آشنا خواهد بود. این حقیقت که این بازی تمام کاراکتر های محبوب انیمیشن های دیزنی را در خود جای داده، جذابیت آن را دو چندان میکند.

البته برای لذت بردن از بازی نیازی نیست جزو طرفداران کارتون های دیزنی باشید. در این بازی کاربر باید با استفاده از  کاراکتر های مختلف و دادن وظیفه به آن ها، جلوی طلسم های یک جادوگر را بگیرد تا بازدید کننده های شهر بازی خوشحال و راضی باشند.

برای نصب و دانلود بازی Disney Magic Kingdoms بصورت رایگان اینجا کلیک کنید

Wonder Zoo_Animal Rescue

[wonderplugin_video videotype=”mp4″ mp4=”920424450″ videowidth=600 videoheight=400 keepaspectratio=1 videocss=”position:relative;display:block;background-color:#000;overflow:hidden;max-width:100%;margin:0 auto;” playbutton=”http://mag.charkhoneh.com/wp-content/plugins/wonderplugin-video-embed/engine/playvideo-64-64-0.png”]

این بازی هم به سبک استراتژی و ساخت و ساز است ولی از Farmville شسته رفته تر میباشد. مانندClash of Clans هر چه کاربر مقاومت بیشتری کند پول بیشتری به دست می آورد ولی برای افزایش موجودی باید پشت سر هم به بازی سر بزنید. Wonder Zoo از نوع فریمیوم (رایگان با پرداخت درون برنامه) است و کاربر وظیفه دارد تا حیوانات را نجات دهد. چالش های درون بازی باعث میشوند که کاربر دوستان خود را به بازی دعوت کند و موفقیت های خود را به رخ دوستانش بکشد. توجه داشته باشید که این بازی آنلاین است.

برای نصب و دانلود بازی Wonder Zoo_Animal Rescue بصورت رایگان اینجا کلیک کنید

Asphalt Nitro

[wonderplugin_video videotype=”mp4″ mp4=”930477456″ videowidth=600 videoheight=400 keepaspectratio=1 videocss=”position:relative;display:block;background-color:#000;overflow:hidden;max-width:100%;margin:0 auto;” playbutton=”http://mag.charkhoneh.com/wp-content/plugins/wonderplugin-video-embed/engine/playvideo-64-64-0.png”]

Asphalt فقط نام عنوان برتر این شرکت نیست، بلکه یک سری بازی هایی از این شرکت است که در انواع مختلف عرضه میشود. پس Gameloft عنوان های سبکتری نیز با همین نام روانه اپ استور ها میکند. Asphalt Nitro در مقایسه با بازی اورجینال که چند گیگابایت حجم دارد، تنها 35 مگابایت است. کاملاً همانند بازی اصلی نیست ولی برخی از ویژگی های محبوب Asphalt 8 را به ارث برده است. ویژگی هایی مثل ماشین های سریع، صحنه های اسلو موشن و صحنه های بدلکاری از جمله این ویژگی ها هستند. برای کاهش حجم بازی، توسعه دهندگان شرکت مجبور شده اند، برخی از گرافیک های بازی را قربانی کنند.

کنترلر بازی بسیار حرفه ای طراحی شده است به گونه ای که بجای حرکت ماشین به دو سمت صفحه به یکی از دو سمت چرخش پیدا می کند. انواع حالت های مختلف برای بازی کردن وجود دارد که شما می توانید به دلخواه از میان ان ها انتخاب نمایید. در مسیر حرکت شما علاوه بر قسمت هایی برای پرش، انواع پاداش های مختلف نظیر نیتروژن وجود دارد که می توانید ان ها را بردارید و سرعت ماشین را چندین برابر کنید. اگر از علاقه مندان به بازی آسفالت 8 هستید و دوست دارید نسخه ی کم حجمی از بازی را داشته باشید پیشنهاد می دهیم سری جدید آسفالت یعنی Asphalt Nitro را از دست ندهید چرا که حجم کلی بازی کمتر از 50 مگابایت است.

برای نصب و دانلود بازی Asphalt Nitro بصورت رایگان اینجا کلیک کنید

Rival Knights

[wonderplugin_video videotype=”mp4″ mp4=”930430006″ videowidth=600 videoheight=400 keepaspectratio=1 videocss=”position:relative;display:block;background-color:#000;overflow:hidden;max-width:100%;margin:0 auto;” playbutton=”http://mag.charkhoneh.com/wp-content/plugins/wonderplugin-video-embed/engine/playvideo-64-64-0.png”]

اینکه شرکتی یک عنوان محبوب و موفق را دوباره طراحی و تولید کند و در آن چیز جدیدی ارائه دهد که محبوبیت بیشتری به دست آورد، چیز معمولی نیست. Rival Knights اما عنوانی شبیه به CSR و شبیه به مسابقه است که کاربر برای افزایش سرعت باید در زمان درستی نمایشگر را لمس کند. بعد از مدتی باید در زمان درستی صفحه را لمس کنید و نیزه رو در نزدیک ترین نقطه هدف اصابت دهید. Rival Knights یک بازی بسیار جذاب است که فایل نصبی آن کمتر از 50 مگابایت است ولی یک فایل دیتای جداگانه هم دارد.

برای نصب و دانلود بازی Rival Knights بصورت رایگان اینجا کلیک کنید

https://mag.charkhoneh.com/5864
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *