ایرانسل اپراتور برتر برای «حضور همه جانبه در الکامپ 2019» شد

مجله چارخونه » خبر » خبرهای ایرانسل » ایرانسل اپراتور برتر برای «حضور همه جانبه در الکامپ 2019» شد
ایرانسل اپراتور برتر برای «حضور همه جانبه در الکامپ 2019» شد
ایرانسل اپراتور برتر الکامپ ۲۰۱۹
فهرست محتوا

ایرانسل موفق به کسب رتبه برتر برای حضور همه جانبه در نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک سال 2019 (الکامپ 25) شد.

به گزارش مجله چارخونه، تیرماه گذشته، بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ با حضور فراگیر ایرانسل برگزارش شد و بنا به ارزیابی‌های رسمی صورت گرفته، ایرانسل رتبه برتر برای حضور همه جانبه در این نمایشگاه را کسب کرد. در متن تقدیرنامه آمده است، این حضور بیانگر توجه به «توسعه و گسترش تحول و اقتصاد دیجیتال کشور» است و «موجب تسریع توسعه یافتگی در حوزه فناوری اطلاعات در ایران» می‌شود.

تقدیرنامه و تندیس الکامپ 25 را لری انتس معاون بازاریابی ایرانسل دریافت کرد. ایرانسل، با در اختیار داشتن بیش از 600 متر فضا در سالن اصلی الکامپ، الکامپ استارز، الکامپ ترندز، الکامپ جابز، الکامپ تاکز و فضای باز نمایشگاهی، موفق به کسب رتبه برتر این نمایشگاه شد.

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ 2019،  از تاریخ 27 تا 30 تیرماه سال جاری با شعار «آینده بهتر» و با حضور صدها شرکت کننده دولتی، غیردولتی و بین المللی و حدود صدهزار بازدید کننده داخلی و خارجی از کل اکوسیستم فناوری اطلاعات و ارتباطات، درحالی در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران آغاز شده بود که مهندس محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، بازدید رسمی خود از نمایشگاه را از غرفه ایرانسل در سالن 38  آغاز کرده بود.

ایرانسل با حضور دکتر بیژن عباسی آرند، در خلال این نمایشگاه، تفاهم‌نامه‌هایی برای «تولید داخلی مودم اینترنت»، «تولید و تجهیز کنتورهای گاز هوشمند»، «همکاری با های وب»، «ساتا» و «صبا ایده» امضا کرد. همچنین رونمایی از «نسخه تحت وب پیام رسان گپ» نیز در ایام برگزاری این نمایشگاه، در غرفه ایرانسل انجام شد.

https://mag.charkhoneh.com/6654
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *