بازی Sago Mini Babies؛ اپلیکیشنی کودکانه برای نقش‌آفرینی

مجله چارخونه » بازی » بازی های آموزشی » بازی Sago Mini Babies؛ اپلیکیشنی کودکانه برای نقش‌آفرینی
بازی Sago Mini Babies؛ اپلیکیشنی کودکانه برای نقش‌آفرینی
دانلود بازی Sago Mini Babies
فهرست محتوا

بازی Sago Mini Babies یک بازی کاربردی در سبک آموزشی به شمار می‌آید که توسط شرکت کانادایی saga mini ساخته و عرضه شده است. مخاطبان این بازی خردسالان و کودکان بین 2 تا 6 سال هستند. در ادامه برای بررسی و دانلود بازی Sago Mini Babies با مجله چارخونه همراه باشید.

Sago Mini Babies یک بازی خلاقانه برای کودک

بازی Sago Mini Babies درواقع برای کودکان 2 تا 6 سال طراحی شده است. این بازی 8 مرحله از زندگی حقیقی را ترسیم می‌کند تا کودک شما بتواند در فضای زیبا و جذاب انیمیشن تجربه‌های جدیدی کسب کند.

بچه‌های کوچک علاقه زیادی به ایفای نقش پدر و مادر در بازی‌های خود دارند. این کار حس هم‌دلی و مسئولیت‌پذیری را در کودک افزایش می‌دهد. بازی Sago Mini Babies باعث تعامل بیشتر والدین با کودک می‌شود و اوقات خوشی را برای او فراهم می‌آورد. این بازی در هشت مرحله تعویض پوشک بچه، غذا خوردن، آشامیدن، استحمام کودک، تعویض لباس، نواختن موسیقی، اجرای بازی‌های جذاب مانند مکعب سازی و تاب‌بازی طراحی شده است.

یکی دیگر از ویژگی‌های جذاب Sago Mini Babies تغییر مکان اشیا در صفحه بازی مانند قرار دادن گل در گلدان یا باز کردن پنجره محسوب می‌شود. این قابلیت تغییر در محیط بازی برای کودک بسیار خوشایند و جالب خواهد بود. این بازی از 4 شخصیت کارتونی robin در نقش پرنده، jlinja در نقش گربه، Harvey در نقش سگ و jack در نقش خرگوش ساخته‌شده است.

در ابتدای بازی 4 شخصیت انیمیشنی نشان داده‌می‌شود و کودک به اختیار خود یک شخصیت را انتخاب کرده و وارد بازی خواهد شد. فضای بازی یک خانه زیبا به همراه یک حیاط را نمایش می‌دهد. نکته جالب‌توجهی بازی Sago Mini Babies امکان مدیریت سه کاراکتر دیگر در طول اجرای گیم است. کودک با لمس سمت چپ یا راست صفحه‌نمایش Sago Mini Babies کاراکتر بازی را هدایت می‌کند. با پیشروی در هریک از این دو جهت کاراکتر به مکان‌هایی با علامت ستاره خواهد رسید. او با لمس علامت ستاره یا هر قسمت دیگر از آن مکان به یکی از هشت مرحله بازی وارد و آن را اجرا می‌کند.

مرحله لباس‌پوشیدن

در این مرحله در سمت چپ اتاق یک کمد شامل چند مدل لباس قرار گرفته که با برداشتن هریک از آن‌ها و قرار دادن روی بدن کاراکتر می‌توان لباس را به تن او پوشاند. سمت راست هم قفسه‌ای شامل وسایل تزیینی و جانبی مانند دستمال‌گردن یا تاج وجود دارد که کودک می‌تواند به سلیقه خود آن‌ها را با لباس هماهنگ کند. نکته جالب دیگر وجود یک دوربین عکاسی در پایین قفسه است که کودک پس از پایان کار می‌تواند با استفاده از آن از کاراکتر بازی عکس بگیرد.

نواختن موسیقی و استحمام کودک

این مرحله هیجان‌انگیز شامل دو ساز مانند طبل و ارگ می‌شود. کودک با استفاده از این دو ساز موسیقی می‌نوازد و آهنگ موردعلاقه خود را تولید می‌کند. شخصیت داخل وان حمام قرار می‌گیرد و کودک با وسایل نظافت ازجمله لیف به استحمام او می‌پردازد.

تاب‌بازی و مکعب سازی

در این مرحله کودک شخصیت را سوار تاب کرده و نیاز او به بازی را برطرف می‌کند. با توجه به اینکه این بازی برای کودکان 2 تا 6 سال طراحی شده یکی از لذت‌بخش‌ترین قسمت‌های بازی همین مرحله محسوب می‌شود.

در این قسمت تعدادی لوگو پیشروی کودک قرار دارد و او می‌تواند با روی‌هم یا کنارهم قرار دادن آن‌ها اشکال مختلف بسازد. علاوه‌براین تعدادی لوگو هم با نخ از سقف آویزان شده که در صورت نیاز می‌تواند از آن‌ها برای ادامه بازی استفاده کند.

[wonderplugin_video videotype=”mp4″ mp4=”https://res.charkhoneh.com/ws/resource/trailer/APP/930615689/19/2″ webm=”” poster=”” lightbox=0 lightboxsize=1 lightboxwidth=960 lightboxheight=540 autoopen=0 autoopendelay=0 autoclose=0 lightboxtitle=”” lightboxgroup=”” lightboxshownavigation=0 showimage=”” lightboxoptions=”” videowidth=600 videoheight=400 keepaspectratio=1 autoplay=0 loop=0 videocss=”position:relative;display:block;background-color:#000;overflow:hidden;max-width:100%;margin:0 auto;” playbutton=”http://mag.charkhoneh.com/wp-content/plugins/wonderplugin-video-embed/engine/playvideo-64-64-0.png”]

جمع‌بندی

با توسعه نرم‌افزارها و تولید بازی‌های مختلف برای کودکان یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های والدین بازی‌ها و منابعی است که کودکان در فضای مجازی با آن‌ها سروکار دارند. حتی بعضی از این بازی‌ها برای سلامت روحی و روانی آن‌ها خطرات جبران‌ناپذیری را درپی دارند. با انتخاب بازی‌های خلاقانه و مناسب سن کودک می‌توان با خیال راحت‌تری کودکان را با دنیای مجازی آشنا کرد.

این اپلیکیشن توسط تیمی باتجربه در زمینه ساخت بازی برای کودکان تولید شده است. به همین دلیل محتوای ساده و قابل درک کنار گرافیک زیبا و کودکانه بازی محیطی سالم و دوستانه را برای کودکان فراهم می‌کند تا تجربه خوبی از بازی در فضای زندگی روزمره خود کسب کنند. برای دانلود بازی Sago Mini Babies می‌توانید از لینک زیر یا تصویر QR code استفاده کنید.

 

https://mag.charkhoneh.com/6660
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *