نقد و بررسی بازی پسر خوانده؛ یک بازی در دنیای مافیایی

مجله چارخونه » بازی » استراتژی » نقد و بررسی بازی پسر خوانده؛ یک بازی در دنیای مافیایی
نقد و بررسی بازی پسر خوانده؛ یک بازی در دنیای مافیایی
دانلود بازی پسر خوانده
فهرست محتوا

بازی‌های سبک استراتژی همیشه طرفداران خودشان را داشته‌اند. این بازی‌ها ذهن شما را با انتخاب استراتژی مناسب برای مبارزه درگیر کرده و به‌چالش می‌کشند. یکی از این بازی‌های جذاب، بازی ایرانی پسر خوانده است. در ادامه برای بررسی و دانلود بازی پسر خوانده با مجله چارخونه همراه باشید.

دانلود بازی پسر خوانده

داستان بازی پسر خوانده

بازی پسر خوانده با حجمی کم و در ژانر استراتژی ساخته شده است. تیم برنامه‌سازی کلید طلایی جهان معاصر این بازی را برای عاشقان هیجان طراحی و تولید کرده‌اند. از دیگر برنامه‌های ساخته‌شده توسط این گروه می‌توان به پنالتی، جام طلایی، آمیرزا، boom و… اشاره کرد. با دانلود بازی پسرخوانده که یک بازی آنلاین محسوب می‌شود؛ می‌توانید با دیگر بازیکنان این برنامه آنلاین بازی کنید.

بازی پسرخوانده داستان یک خانواده مافیایی را روایت می‌کند. گروه‌های مافیایی مختلف سعی دارند تا با قدرت خود بر شهر مسلط شوند. دراین‌میان شما به‌عنوان عضوی از یک خانواده باسابقه مافیایی باید قدرت خود را ثابت کنید. شما باید پیش از قوی‌ شدن حریفان خود، آن‌ها را شکست داده و از دور رقابت خارج سازید. اگر از پس همه مراحل بازی بربیایید، درنهایت شایسته لقب پدر خوانده خواهید شد.

درحقیقت این بازی از سریال خارجی peaky blinders الهام گرفته شده است. سازندگان پسر خوانده با بومی‌سازی داستان این سریال، بازسازی شخصیت‌ها و استفاده از اصطلاحات و نکات شیرین زبان فارسی این بازی استراتژیک را ساخته‌اند.

دانلود بازی پسر خوانده و ورود به بازی

پس از دانلود بازی پسر خوانده و از همان بدو ورود به بازی، با فضایی گانگستری و مافیایی روبه‌رو می‌شوید. اگر در این بازی اشتراک روزانه داشته باشید، تعدادی الماس در هر ۲۴ ساعت دریافت می‌کنید. همچنین امکانات اضافی نیز در مراحل مختلف بازی دراختیارتان قرار می‌گیرد. پس از دریافت اشتراک پسرخوانده، فیلمی آموزشی برایتان به‌نمایش درمی‌آید تا شما را با شیوه صحیح اجرای بازی آشنا کند. اگر هرروز سری به اپلیکیشن پسرخوانده بزنید، به‌صورت روزانه الماس‌هایی دریافت خواهید کرد.

برای اشتراک در بازی باید روزانه مبلغ ۳۰۰ تومان بپردازید. با تلاش و همکاری اپراتور ایرانسل امتیازی برای کاربران این اپراتور درنظر گرفته شده است. اگر شما هم ایرانسلی باشید، تا ۴۸ ساعت می‌توانید به‌صورت رایگان از بازی پسرخوانده استفاده کنید و در صورت تمایل بعد از ۴۸ ساعت مشترک بازی شوید.

مرحله آموزشی

بازی‌های مرحله آموزشی عموماً به‌عنوان تمرین و دست‌گرمی طراحی شده‌اند. در این قسمت از پسرخوانده که پنج مرحله دارد، با فضای بازی و نحوه اجرای آن آشنا می‌شوید. همچنین جایزه‌هایی کوچک و مختصر دریافت می‌کنید و با چند قهرمان پیمان اتحاد می‌بندید. شما در نقش ننجون پا به میدان مبارزه می‌گذارید و با افرادی مانند شعبون خونخوار و داوود کپسولی یک تیم می‌سازید. تیم شما دشمنی دیرینه به‌نام حشمت لوتی و دارودسته‌اش دارد که باید آن‌ها را نابود کنید.

دانلود بازی پسر خوانده

آغاز جنگ‌های خیابانی

همانطور که تاکنون متوجه شدید، تیم شما باید با تیم حشمت لوتی مبارزه کند. این مبارزه به‌صورت نوبتی انجام می‌شود و هر تیم باید در زمان مخصوص به خود تیم مقابل را ازبین ببرد. تعدادی کارت پایین صفحه نمایش قرار دارد که توانایی‌های تیم شما را نشان می‌دهد. برای استفاده از هر کارت باید مقداری از انرژی‌تان را مصرف کنید. تازمانی‌که نوار آبی کنار صفحه یا همان نشانه انرژی هر تیم تمام نشده، می‌توانید با استفاده از کارت‌ها به پیروزی نزدیک شوید.

هر شخصیت بازی پسرخوانده توانایی منحصربه‌فردی دارد؛ بنابراین با انتخاب شخصیت‌های بیشتر قدرت بیشتری خواهید داشت. هر کارت چند واحد مشخص از انرژی‌تان را مصرف می‌کند. به‌این‌ترتیب باید استراتژی مناسبی برای استفاده از کارت‌ها داشته باشید. هر شخصیت سه کارت در سطوح یک، دو و سه دارد. کارت سطح یک و دو تازمانی‌که انرژی داشته باشید، قابل استفاده هستند. اما کارت سوم فقط با پرشدن نوار خشم فعال می‌شود.

نوار خشم، ستونی قرمزرنگ بالای صفحه است که میزان عصبانیت هر تیم را نمایش می‌دهد. با آسیب‌دیدن هر تیم این نوار هم کمی پر می‌شود تاجایی‌که بتوانید در مبارزه از کارت سوم کمک بگیرید. بنابراین هنگام بازی باید پرشدن نوار خشم دشمن را هم زیرنظر داشته باشید.

با پیروزی در هر مبارزه، یک گاوصندوق جایزه می‌گیرد. درون این صندوق جایزه‌های متعددی قرار دارد. گاهی برای بازشدن قفل صندوق باید مدت زمان مشخصی صبر کنید. علاوه‌بر سکه در این صندوق‌ها چند کارت وجود دارد که می‌توانید چندتا از آن‌ها را بردارید. این کارت‌ها گاهی نشانه یک توانایی ویژه و گاهی بازشدن قفل قهرمان جدید هستند.

تنظیمات قهرمان

پیش از اجرای مبارزه در صفحه‌ای قرار می‌گیرید که به شما امکان تغییر توانایی قهرمان‌هایتان را می‌دهد. در این صفحه، با استفاده از کارت‌های کسب‌شده در مبارزات پیشین و پرداخت چند سکه می‌توان سطوح توانایی قهرمان‌ها را تغییر داد. برای مثال توانایی پرتاب گلوله ننجون با استفاده از کارت ارتقای توانایی و پنج سکه بیشتر می‌شود.

جمع‌بندی

اگر اپلیکیشن پسرخوانده را نصب کنید، در همان دقایق اول شیفته این بازی جذاب می‌شوید. برنامه اندرویدی پسرخوانده همه فاکتورهای لازم برای انتخاب یک بازی استراتژیک را دارد. موسیقی متن شگفت‌انگیز، گرافیک جذاب و روند مناسب سخت‌شدن مراحل بازی ازجمله عواملی هستند که پسرخوانده را به یک اپلیکیشن محبوب تبدیل می‌کنند. برای دانلود بازی پسر خوانده می‌توانید از لینک زیر یا تصویر QR code استفاده کنید.

https://mag.charkhoneh.com/6900
1/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *