نقد و بررسی بازی شوالیه خفن؛ نبرد با سربازان اژدها!

مجله چارخونه » بازی » تفننی » نقد و بررسی بازی شوالیه خفن؛ نبرد با سربازان اژدها!
نقد و بررسی بازی شوالیه خفن؛ نبرد با سربازان اژدها!
دانلود بازی شوالیه خفن
فهرست محتوا

بازی شوالیه خفن در ژانر تفننی طراحی شده و می‌تواند برای ساعت‌ها شما را سرگرم کند. اگر حوصله‌تان سر رفته یا دنبال یک بازی جذاب برای پر کردن اوقات فراغت خود هستید، در این مطلب از مجله چارخونه با ما همراه باشید. درادامه به بررسی و دانلود بازی شوالیه خفن خواهیم پرداخت.

داستان و دانلود بازی شوالیه خفن

بازی شوالیه خفن محصولی دیگر از نارین ایده پاسارگاد است. بسیاری از ما این شرکت را به‌خاطر تولید بازی‌های Crazy Sniper، Infinity War، بازی باکس و… می‌شناسیم. برای دانلود بازی شوالیه خفن و نصب آن روی گوشی اندرویدی خود فقط باید 37 مگابایت از ترافیک اینترنتتان را مصرف کنید.

اژدهایی بزرگ به شهر حمله کرده و شاهزاده خانم را به زندان انداخته است. شوالیه خفن باید به زندان برود و شاهزاده خانم را آزاد کند. در مسیر او به زندان و داخل آن سربازهای زیادی هستند که جلوی شوالیه را می‌گیرند. او باید با استفاده از شمشیر، نیزه، سپر و تجهیزاتی که در طول بازی به دست می‌آورد، آن‌ها را ازبین ببرد. گذر از میان این تعداد سرباز کارکشته آسان به‌نظر نمی‌رسد؛ شوالیه برای آزادی شاهزاده خانم باید مسیر سختی را پشت‌سر بگذارد. شوالیه خفن باید روی صخره‌های مربعی راه برود و از موانع مرتفع بگذرد؛ بنابراین علاوه‌بر سربازان اژدها، خطر سقوط از این صخره‌ها یا موانع نیز جان شوالیه خفن را تهدید می‌کند.

اجرای بازی و داستان آن به دو بخش جهان یک و جهان دو تقسیم می‌شود. در هریک از این دو قسمت باید 12 مرحله چالشی را پشت‌سر بگذارید. هرکدام از این دو جهان بخشی از داستان بازی شوالیه خفن را نمایش می‌دهد. مراحل بازی سیری ترتیبی دارند؛ فقط زمانی اجازه باز کردن یک مرحله را دارید که مرحله قبلی را با موفقیت سپری کرده باشید.

منوی بازی شوالیه خفن

منوی بازی شوالیه خفن پیچیده نیست و شما را میان گزینه‌های مختلف سردرگم نمی‌کند. در بازی شوالیه خفن فقط گزینه‌های خروج، اجرای بازی، فروشگاه و ارتباط با پشتیبانی را می‌بینید. تجهیزاتی که دراختیار شما قرار می‌گیرد، شامل یک بسته 10 تایی بمب و یک بسته الماس‌های سبز می‌شود. برای خرید این تجهیزات باید بین 300 تا 500 سکه بپردازید. با اجرای بازی سکه‌هایی طلایی رنگ به دست می‌آورید که می‌توانید برای خرید تجهیزات از آن‌ها استفاده کنید. اگر انتقاد، پیشنهاد یا سوالی درباره بازی شوالیه خفن داشتید، در قسمت پشتیبانی بازی راه‌های ارتباط با سازندگان شوالیه خفن را خواهید دید.

ابزارهای بازی

ابزارهایی انتهای صفحه نمایش بازی قرار دارند که با کنترل آن‌ها بازی را پیش خواهید برد. با استفاده از دو فلش سبز رنگ شوالیه خفن به‌سمت راست یا چپ حرکت خواهد کرد. گزینه بپر برای پرش شوالیه از روی موانع طراحی شده است. اگر این گزینه را دو یا سه بار پشت‌سر هم لمس کنید، پرش شوالیه بلندتر خواهد بود. برای رویارویی با سربازان و کشتن آن‌ها از گزینه ضربه کمک بگیرید تا پیش از زخمی شدن آن‌ها را نابود کنید. با استفاده از گزینه الماس می‌توانید همه سربازهایی که در کادر صفحه نمایش بازی دیده می‌شوند را نابود کنید. گزینه بمب نیز شما را برای نابودی آسان‌تر سربازان اژدها کمک می‌کند.

بالای صفحه نیز کادرهای کوچکی قرار دارد که به شما اطلاعاتی از وضعیتتان در بازی شوالیه خفن می‌دهد. یکی از این کادرها امتیاز کسب شده در طول یک مرحله و دیگری تعداد جان‌های شما را برای ادامه بازی به‌نمایش می‌گذارد. گزینه‌های بمب، الماس و سکه نیز تعداد هریک از آن‌ها را مشخص می‌کند. دقت کنید اگر در یک مرحله شکست خوردید، برای حفظ سکه‌های کسب شده باید گزینه خروج را بزنید. پس از خارج شدن از مرحله می‌توانید دوباره بازی کنید. درصورت لمس آیکون اجرای مجدد بازی سکه‌های به دست آمده ذخیره نمی‌شوند. اگر می‌خواهید صدای بازی شوالیه خفن را نشنوید، از قسمت توقف بازی به گزینه‌های کنترل صدای بازی دسترسی خواهید داشت.

نتیجه‌گیری

برای دانلود بازی شوالیه خفن باید یک نکته مهم را درنظر داشته باشید. برای اجرای این بازی باید یک برنامه دیگر را نیز روی گوشی نصب کنید. با دانلود برنامه زاغ سیاه، بازی شوالیه خفن بدون هیچ مشکلی اجرا خواهد شد. لینک دانلود زاغ سیاه به‌محض باز کردن بازی شوالیه خفن دراختیارتان قرار می‌گیرد.

هرچند به‌نظر می‌رسد بازی شواله خفن جای زیادی برای پیشرفت داشته باشد، اما این بازی گزینه مناسبی برای گذران اوقات فراغت خواهد بود. با حمایت از گیم‌های تولید کشورمان، می‌توانیم نقشی در بالا بردن کیفیت آن‌ها داشته باشیم. برای دانلود و نصب بازی شوالیه خفن می‌توانید از لینک زیر یا اسکن تصویر QR code استفاده کنید.

https://mag.charkhoneh.com/7349
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *