واتساپ بزودی حالت دارک مود خود را فعال می‌کند

مجله چارخونه » فناوری » واتساپ بزودی حالت دارک مود خود را فعال می‌کند
واتساپ بزودی حالت دارک مود خود را فعال می‌کند
فهرست محتوا

بر اساس گزارشات رسیده ورژن بتای نسخه جدید نرم افزار واتساپ برای سیستم عامل آی‌او‌اس با قابلیت تنظیم برنامه در حالت دارک یا تاریک در اختیار برخی از کاربران قرار گرفته است. به این ترتیب به نظر می‌رسد که این امکان واتساپ به زودی برای همه کاربران آی‌فون برقرار می‌شود.

به گزارش مجله چارخونه، وب سایت مک رومرز نسخه آزمایشی واتساپ بتا را آزمایش کرده که متوجه بکارگیری تنظیمات حالت تاریک در آن شده است. اما هنوز این حالت تاریک توسط هیچ یک از افرادی که از نسخه آزمایشی استفاده کرده‌اند به اشتراک گذاشته نشده‌است که بتوانیم ببینیم واتساپ در این حالت چه شکلی می‌شود.

با این وجود مدت‌هاست که کاربران در انتظار این قابلیت هستند. بیشتر نرم افزارهای رایج در سیستم عامل آی‌او‌اس از مدت‌ها پیش قابلیت استفاده از حالت تاریک را در اختیار کاربران خود قرار داده‌اند و واتساپ در این زمینه به شدت از رقبای خود عقب افتاده‌است. البته واتساپ کاربران اندرویدی خود را هم فراموش نکرده‌است. ماه گذشته همین نسخه بتا با قابلیت استفاده از تم تاریک در اختیار کاربران اندروید قرار داده شد.

دسترسی به APK و واتساپ بتا برای سیستم عامل اندروید آسان است. اما کاربران آی او اس برای استفاده از این نسخه باید به برنامه TestFlight واتساپ که ماه‌هاست ظرفیت آن تکمیل است بپیوندند.

در هر صورت با ارائه نرم افزار آزمایشی واتساپ بتا با قابلیت استفاده از تم تاریک در هر دو سیستم عامل آی او اس و اندروید، بی شک زمان زیادی برای ارائه نسخه نهایی آن با این قابلیت نمانده‌است. به زودی تمامی کاربران می‌توانند از واتساپ با تم جدید تاریک بهره ببرند.

https://mag.charkhoneh.com/8064
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *