اپراتور اورنج 1.5 میلیارد دلار صرف آموزش کارمندان خود می‌کند

مجله چارخونه » خبر » اپراتورها » اپراتور اورنج 1.5 میلیارد دلار صرف آموزش کارمندان خود می‌کند
اپراتور اورنج 1.5 میلیارد دلار صرف آموزش کارمندان خود می‌کند
فهرست محتوا

اپراتور اورنج متعهد شده‌ است که مبلغ بیش از 1.5 میلیارد یورو برای آموزش کلیه کارمندان این شرکت هزینه کند. این شرکت بر این باور است که این برنامه نقش کلیدی در استراتژی‌های 5 سال آینده این شرکت که به تازگی اعلام شده‌اند، ایفا می‌کند.

به گزارش مجله چارخونه، اورنج در بیانیه‌ای متعهد شده‌است که متخصصان خود را در زمینه رشد اهداف 5 ساله‌اش تقویت می‌کند. مجازی سازی، هوش مصنوعی، پردازش ابری و امنیت سایبری حوزه‌های مورد نظر این اپراتور هستند که درصدد تقویت آن‌ها برآمده است. همچنین این شرکت قصد دارد کارمندان خود را در این حوزه‌ها به 20 هزار نفر یعنی 2 برابر تعداد فعلی برساند.

کلیه کارمندان این شرکت در زمینه‌های ذکر شده با مهارتهای مربوطه آشنا می‌شوند و فرصتی برای توسعه مهارت‌های نرم افزاری مرتبط با ارتباطات، شبکه سازی و تصمیم گیری‌های شرکت در اختیار خواهند داشت.

اپراتور اورنج برای دستیابی به این اهداف آموزشی دوره‌های آموزشی آنلاین برای کارمندان فعلی و همچنین کارمندان جدید خود باز می‌کند. این خدمات آموزشی پیش از این فقط برای آموزش مدیران شرکت استفاده می‌شد که البته با گذراندن برخی از این دوره‌ها در نهایت گواهینامه‌ها و دیپلم‌های پایان دوره را هم کسب می‌کردند. مرکز آموزش کاراموزان این شرکت در اواخر سال جاری برای آموزش تکنسین‌های خدمات به مشتری، مهندسین کلاود و امنیت فضای مجازی و تحلیلگران داده‌ها باز خواهد شد.

همچنین در 5 سال آینده شاهد گسترش آموزش‌های مربوط به فعالیت‌های اختصاصی هر یک از کارمندان این شرکت خواهیم بود. در واقع هر یک از کارمندان از راهنمایی‌های ویژه و مربوط به خود برخوردار خواهند شد و اهداف تعیین شده توسط مدیران را می‌شناسند.

این اپراتور هدف خود را در افزایش قابل توجه تعداد کارمندان آموزش داده شده پایه ریزی کرده‌است و تصمیم دارد تعداد کارمندان آموزش دیده خود را که در سال 2019 حدود 500 نفر بودند به 4 هزار نفر در سال جاری برساند.

والری لوبولانگر مدیر اجرایی منابع انسانی این شرکت می‌گوید: ما معتقدیم که تحولات پایدار اورنج وابسته به توانایی‌ها و مهارت‌های کارمندان در یادگیری روش‌های جدید و انتقال این دانش و تخصص به دیگران است. به علاوه ترکیب مهارت‌های فنی در کنار دانش نرم افزاری کلید اصلی موفقیت‌های آینده ماست.

https://mag.charkhoneh.com/8818
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *