نقد و بررسی برنامه زیارت عاشورا؛ راهی آسان برای تلاوت زیارت عاشورا!

مجله چارخونه » برنامه‌ » مذهبی » نقد و بررسی برنامه زیارت عاشورا؛ راهی آسان برای تلاوت زیارت عاشورا!
نقد و بررسی برنامه زیارت عاشورا؛ راهی آسان برای تلاوت زیارت عاشورا!
دانلود برنامه زیارت عاشورا
فهرست محتوا

به‌عقیده بیشتر افراد تلاوت دعا و زیارت‌نامه‌های مختلف تاثیری غیرقابل انکار بر زندگی می‌گذارد. ازآنجاکه همراه‌داشتن همیشگی کتاب دعا ممکن نیست، برنامه‌های اندرویدی بسیاری طراحی شده‌اند تا بتوان به این زیارت‌نامه‌ها و ادعیه دسترسی داشت. دانلود برنامه زیارت عاشورا به شما کمک می‌کند همیشه امکان تلاوت این دعا را با ویژگی‌هایی مانند عدم نیاز به حمل کتاب‌های سنگین دعا، قرائت صوتی دعا، امکان تغییر اندازه نوشته‌ها و… داشته باشید. در این مطلب از مجله چارخونه می‌خواهیم به دانلود برنامه زیارت عاشورا و نصب آن بپردازیم. با ما همراه باشید.

دانلود برنامه زیارت عاشورا

حتماً شما هم شنیده‌اید که برگزاری چله و ختم زیارت عاشورا در برآورده‌شدن حاجات و سیر و سلوک معنوی مؤثر است. دراین‌صورت دانلود برنامه زیارت عاشورا را ازدست ندهید تا همیشه و با کم‌ترین صرف وقت بتوانید آن را بخوانید. برنامه زیارت عاشورا را در دسته‌بندی مذهبی و با حجم هفت مگابایت از اپ‌استور چارخونه پیدا کنید.

از دیگر برنامه‌هایی که ناشر زیارت عاشورا عرضه کرده، می‌توان برنامه دعای عهد را نام برد. برنامه زیارت عاشورا رایگان است؛ اما برای حمایت از این اثر سری به گزینه حمایت بزنید. در این قسمت با تماشای چند ویدیوی تبلیغاتی به ناشر زیارت عاشورا کمک می‌کنید تا از ساخت این برنامه سودی به‌دست آورد.

برنامه زیارت عاشورا در بخش‌های ذکرشمار، ختم شخصی، زیارت عاشورا، اطلاع‌رسانی و تنظیمات طراحی شده است. در بخش تنظیمات فونت متن عربی و فارسی زیارت عاشورا را ازمیان 12 فونت انتخاب کنید. درصورت تمایل اندازه متن و فاصله بین خطوط را به‌دلخواه تغییر دهید. با فعال‌سازی حالت شب رنگ فضای برنامه را تیره‌تر کنید تا چشمتان هنگام استفاده از زیارت عاشورا آسیب نبیند.

زیارت عاشورا

فضای کلی این برنامه را با رنگ‌های بژ و کرم می‌بینید. هر خط از زیارت عاشورا همراه معنی آن در کادری سفید نوشته شده است. جداسازی خط‌های زیارت عاشورا باعث عدم خستگی چشم شما هنگام تلاوت این زیارت‌نامه می‌شود. همچنین شما بهتر می‌توانید از برنامه استفاده کنید و میان خطوط این زیارت‌نامه گم نخواهید شد.

طراحان این برنامه متن عربی زیارت عاشورا را اعراب‌گذاری کرده‌اند تا راحت‌تر آن را بخوانید. ترجمه فارسی هر خط از زیارت عاشورا را زیر آن نوشته‌اند؛ به‌این‌ترتیب متوجه معنی این زیارت‌نامه خواهید شد. ترجمه زیارت‌نامه در برنامه زیارت عاشورا به‌شیوه تحت‌اللفظی نیست؛ پس برگردان فارسی آن را روان بخوانید. هنگامی که زیارت عاشورا به قسمت لعن و سلام می‌رسد، آیکون تسبیح پایین صفحه برنامه به‌چشم می‌خورد. با لمس این آیکون صد سلام و لعن این زیارت‌نامه را ثبت کنید.

اگر تمایل دارید، هنگام خواندن زیارت عاشورا به صوت آن نیز گوش دهید، انتهای صفحه روی گزینه پخش صوت ضربه بزنید. شما می‌توانید زیارت عاشورا را با صدای استاد فرهمند بشنوید. برنامه زیارت عاشورا به‌گونه‌ای طراحی شده که با پخش صوت هر خط از زیارت‌نامه، صفحه برنامه به‌شکل خودکار اسکرول می‌شود تا خطوط را گم نکنید. درصورتی‌که پیش‌ازاین صدای استاد فرهمند را شنیده باشید، می‌دانید خواندن زیارت عاشورا کنار صدای ایشان چقدر می‌تواند دلنشین باشد. پس از لمس آیکون پخش، حتی اگر از برنامه زیارت عاشورا خارج شوید، باز هم صدای خواندن زیارت عاشورا به‌گوشتان می‌رسد و قطع نمی‌شود.

ذکرشمار

یکی از فایده‌های ذکر گفتن را رسیدن به آرامش می‌دانند. با دانلود برنامه زیارت عاشورا سری به قسمت ذکرشمار بزنید تا شما هم این آرامش را تجربه کنید. ابتدای این صفحه فهرستی از ذکرهای مختلف مانند ذکر روزهای هفته، صلوات، تسبیحات حضرت زهرا و… قرار دارد که درصورت تمایل با انتخاب آن نوع ذکرتان را مشخص می‌کنید.

به‌این‌ترتیب یادتان می‌ماند که مشغول گفتن چه ذکری بودید. برنامه زیارت عاشورا درمورد ذکرهای چند قسمتی مانند تسبیحات حضرت زهرا خلاقیت به‌خرج داده است. ابتدا بخشی از ذکر به‌نمایش درمی‌آید و پس از رسیدن شمارنده به عددی خاص نوبت به بخش بعدی ذکر می‌رسد.

اگر ذکر موردنظرتان در این فهرست قرار نداشت، جای نگرانی نیست. مشخص کردن نوع ذکر تاثیری بر عملکرد ذکرشمار برنامه زیارت عاشورا نمی‌گذارد. پس از هربار گفتن ذکر یک مرتبه روی صفحه ضربه بزنید تا شماره‌ای جدید برایتان ثبت شود. با فعال‌سازی آیکون لرزش صفحه پس از هر ضربه، لرزشی در گوشی حس می‌کنید که به شما نسبت به ثبت ذکر اطمینان می‌دهد. آیکون دو فلش انتهای صفحه برای این طراحی شده که شماره ذکرها را به صفر برگردانید و از نو ذکر بگویید.

سخن پایانی

برنامه زیارت عاشورا به شما امکان تلاوت این زیارت‌نامه را در هر زمان و مکانی می‌دهد. تجربه خواندن و شنیدن زیارت عاشورا را با این برنامه ازدست ندهید. برای دانلود و نصب برنامه زیارت عاشورا می‌توانید از لینک زیر یا اسکن تصویر QR code استفاده کنید.

برای دانلود و نصب برنامه زیارت عاشورا بصورت رایگان تصویر زیر را کلیک یا آن‌را لمس کنید

 همچنین می‌توانید کیو‌آر‌کد زیر را با گوشی خود اسکن کنید

https://mag.charkhoneh.com/8587
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *