با امکانات جدید فیسبوک دفترچه خاطرات منحصر به فردتان را طراحی کنید

مجله چارخونه » فناوری » با امکانات جدید فیسبوک دفترچه خاطرات منحصر به فردتان را طراحی کنید
با امکانات جدید فیسبوک دفترچه خاطرات منحصر به فردتان را طراحی کنید
فهرست محتوا

امروزه بسیاری از کاربران فیسبوک از این شبکه اجتماعی برای بازگو کردن سخنان ناگفته یا مگوی خود به طرف مقابلشان استفاده می‌کنند. این کاربران بدون توجه به حضور دیگران هر چه را در دل دارند بر صفحه می‌آورند. غافل از این که شاید پست‌های جهت دارشان اصلاً برای دیگران جالب نباشد و حتی بسیاری از دوستانشان مفهوم آن را متوجه نشوند. برخی دیگر هم عکس‌ها و پست‌هایی دارند که فقط می‌خواهند با شخص خاصی به اشتراک بگذارند. اگر شما هم از جمله این کاربران هستید که دوست دارید بدون مزاحمت برای دیگران پست یا تصویر خاصی را با شخصی به اشتراک بگذارید ادامه این مطلب از مجله چارخونه را از دست ندهید. فیسبوک باز هم خبرهای خوبی برای شما به همراه دارد.

مدتی پیش فیسبوک به خبرگزاری‌ها اعلام کرده که اپلیکیشنی به نام Tuned را منحصرا برای زوج‌هایی طراحی کرده که می‌خواهند مطالب خاصی را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. شاید حالا با خودتان فکر کنید که پس پیام رسان فیسبوک و یا سایر برنامه‌های پیام رسانی به چه کاری می‌آیند؟

Tuned حرف دل زوج‌ها را بازگو می‌کند

بی تردید این پیام رسان‌ها هم می‌توانند اهداف شما را تأمین کنند. اما روش طراحی Tuned به گونه‌ای است که کاربران می‌توانند با خاطرات خود را در قالب یک دفترچه یادداشت منحصر به فرد و زیبا حفظ کنند. بی شک این دفترچه خاطرات زیبا نسبت به صفحات گفتگوی سیاه و سفید و معمولی ارزش بیشتری دارد.

از ویژگی‌های دیگر این برنامه می‌توان به قابلیت اتصال آن به Spotify نام برد که کاربران در آن قادر هستند آهنگ‌ها و لیست پخش مورد نظر خود را به اشتراک بگذارند. اشتراک گذاری این آهنگ‌ها به کاربران این امکان را می‌دهد که حال روحی خود را با دیگران به اشتراک بگذارند و احساس خود را در قالب یک موسیقی به طرف مقابلشان بیان کنند. همچنین قابلیت‌های به اشتراک گذاری تصاویر، یادداشت‌ها و متن‌های صوتی چند نمونه کوچک دیگر از امکانات این برنامه جدید فیسبوک هستند.

البته پس از رسوایی‌های اخیر فیسبوک در خصوص لو رفتن بسیاری از اطلاعات شخصی و حریم خصوصی کاربران، حالا باید دید چند نفر از کاربران از این رسوایی‌ها چشم پوشی می‌کنند و با اعتماد دوباره به فیسبوک در این برنامه عضو می‌شوند.

به هر حال با اتفاقاتی که در این مدت افتاده طبیعی است که بسیاری از کاربران این شبکه اجتماعی دیگر مانند سابق به آن اعتماد ندارند. با این وجود اگر شما هم از جمله علاقمندان به این برنامه هستید باید بدانید که Tuned هم اکنون فقط برای کاربران آی او اس آن هم فقط در ایالات متحده آمریکا و کانادا فعال شده‌است. کاربران اندروید و یا آی او اس در دیگر نقاط جهان هنوز باید مدتی منتظر ورود آن باشند.

https://mag.charkhoneh.com/8695
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *