گوگل امکان جستجوی پیشرفته در جی‌میل را فراهم کرده است

مجله چارخونه » فناوری » گوگل امکان جستجوی پیشرفته در جی‌میل را فراهم کرده است
گوگل امکان جستجوی پیشرفته در جی‌میل را فراهم کرده است
فهرست محتوا

اگرچه جستجوی ایمیل‌ها در جی‌میل کار چندان سختی نیست ، اما خبر خوب این است که گوگل با یک ویژگی تازه معرفی شده با عنوان تراشه‌های جستجو کار را برای کاربران از این که هست هم ساده‌تر می‌کند.

به گزارش مجله چارخونه، این ویژگی جدید به کاربران امکان می‌دهد نتایج جستجوی خود را به نتایج مورد نظرشان نزدیک‌تر کنند. در واقع امکاناتی شبیه جستجوی گوگل و ابزارهای اصلاح جستجوی آن در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

تاکنون کاربران برای جستجوی جی‌میل از نوار ابزار جستجو استفاده می‌کردند و با تایپ نام موضوع یا ای‌میل طرف مقابل یا کلمات کلیدی دیگر ای‌میل مورد نظر خود را پیدا می‌کردند. اما از این پس با استفاده از ویژگی جدید گوگل کاربران می‌توانند با فیلترکردن مواردی از جمله چت، تاریخ ارسال، پیوست داشتن یا نداشتن و موارد مشابه دیگر جستجوهای خود را محدود کنند و به محتوای مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند.

کاربران همچنین قادر خواهند بود تا ایمیل‌هایی با اهمیت کمتر از جمله ایمیل‌های به روز رسانی تقویم و موارد دیگر را هم از جستجوی خود حذف کنند و سریعتر موارد مورد نظرشان را بیابند. به گفته گوگل کاربران این شرکت همیشه بر این باور بوده‌اند که جستجو در جی‌میل می‌تواند سریع‌تر و راحت تر باشد. حالا گوگل به خواسته‌های کاربران احترام گذاشته و در همین راستا امکانات جدیدی برایشان فراهم آورده‌است. از این پس با استفاده از امکان فیلتر جستجو‌ها کاربران به راحتی می‌توانند نتایج جستجویشان را اصلاح کنند و بدون نیاز به حذف نتایج بی ربط و تنها با استفاده از امکانات جستجوی پیشرفته سریع‌تر از گذشته محتوای مورد نظرشان را بیابند.

https://mag.charkhoneh.com/8705
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *