تولید عینک‌های وی آر پروتون اچ تی سی در آینده نزدیک

مجله چارخونه » خبر » لوازم جانبی » تولید عینک‌های وی آر پروتون اچ تی سی در آینده نزدیک
تولید عینک‌های وی آر پروتون اچ تی سی در آینده نزدیک
فهرست محتوا

اچ‌تی‌سی مدتی است که روی عینک‌های مدل وی آر کار می‌کند و به تازگی از طراحی یکی عینک‌های جدید وی آر رونمایی کرده‌است که البته قرار است به زودی تولید شود. پروتون نوعی هدست وی آر است که با هدست‌های دیگر وی آر که در بازار موجودند تفاوت زیادی دارد. در واقع این هدست بیشتر شبیه به عینک ایمنی است تا یک هدست وی آر.

دو نسخه متفاوت از نسل جدید هدست‌های اچ تی سی

به گزارش مجله چارخونه، اچ تی سی در این خصوص توضیح داده که دو نسخه متفاوت از این هدست طراحی شده است. در یکی از این نسخه‌ها که به صورت All in one طراحی شده‌است، نمایشگر در قسمت جلویی قرار دارد و واحد پردازش به بخش عقبی منتقل شده‌است. هنگامی که کاربران این هدست را بر روی سر قرار می‌دهند واحد پردازش به پشت سر بسته می‌شود. این بدان معنی است که وزن دستگاه به صورت یکنواخت توزیع می‌شود و همه چیز در قسمت جلویی قرار نمی‌گیرد.

نسخه دومی که در تصویر بالا نشان داده شده‌است بیشتر شبیه به یک عینک است. در این نسخه کاربران باید ماژول پردازشی خود را به دستگاه‌های هوشمند یا کامپیوتر متصل کنند. اگرچه این شیوه طراحی منجر به کاهش شدید وزن دستگاه خواهد شد، اما هنور نمی‌دانیم که استفاده از دستگاهی با چنین تنظیماتی برای کاربران ساده خواهد بود یا خیر. همچنین بر اساس تصاویر منتشر شده به نظر می‌رسد این هدست از انواع مدل‌های باسیم باشد.

متاسفانه این هدست‌های جدید اچ تی سی که پروژه پروتون نام دارند فعلاً در حد ایده هستند. اگرچه این شرکت تاکید کرده که هم اینک نمونه‌هایی از این هدست‌های آزمایشی در آزمایشگاه‌های این برند موجود است. اما هنوز این نمونه‌های آزمایشی به مراحل تکمیلی نرسیده‌اند.

بر اساس گزارشی که از انگجت منتشر شده، اچ تی سی می‌گوید که پروژه پروتون نمونه‌ای از یک دستگاه شیشه‌ای ایکس آر و متعلق به اچ تی سی وایو است که در آینده تولید می‌شود. همچنین این شرکت که در حال حاضر به طراحی جزئیات این پروژه مشغول است امیدوار است که در آینده‌ای نزدیک بازخوردهای جامعه را نسبت به طرح جدید خود ببیند. حالا باید دید ایده جدید اچ تی سی تا چه اندازه نظر کاربران را جلب می‌کند.

https://mag.charkhoneh.com/8717
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *