برنامه بانوبت؛ منشی اختصاصی شما برای رزرو وقت!

مجله چارخونه » برنامه‌ » پزشکی » برنامه بانوبت؛ منشی اختصاصی شما برای رزرو وقت!
برنامه بانوبت؛ منشی اختصاصی شما برای رزرو وقت!
دانلود برنامه بانوبت
فهرست محتوا

آیا تابه‌حال تجربه رزرو وقت ملاقات با دکترها و متخصصان را داشتید؟ احتمالا می‌دانید این‌کار می‌تواند چقدر کسل‌کننده و آزاردهنده باشد! پشت تلفن منتظرماندن، ارجاع به خطوط مختلف تلفن در بیمارستان‌ها، پیدانشدن وقت ملاقات متناسب با شرایط شما و… فقط گوشه‌ای از مشکلاتی است که سرراه‌تان قرار می‌گیرد. در سال‌های اخیر برنامه‌های کاربردی و سایت‌های زیادی برای این کار طراحی و راه‌اندازی شده است که یکی از آن‌ها برنامه بانوبت است که شما را از بسیاری از این دردسرها نجات می‌دهد! درادامه با مجله چارخونه همراه باشید تا به بررسی و دانلود برنامه بانوبت بپردازیم.

دانلود برنامه بانوبت

دانلود برنامه بانوبت در حوزه پزشکی فقط به شش مگابایت از فضای گوشی‌تان نیاز دارد. این برنامه پل ارتباطی شما با بهترین بیمارستان‌ها، کلینیک‌ها و پزشکان محسوب می‌شود. شما می‌توانید نوبت‌های رزرو‌شده‌ و سابقه دریافت نوبتتان را ببینید و مدیریت کنید! از پزشک موردنظرتان وقت ملاقات بگیرید. اگر نمی‌دانید به کدام طبیب مراجعه کنید، کافی است تخصص موردنیازتان را جستجو کنید تا فهرستی از بهترین پزشک‌ها دراختیارتان قرار گیرد.

باتوجه به اهمیت احراز هویت شما برای مراکز درمانی، پیش‌از اجرای برنامه بانوبت کدملی‌تان را در برنامه بنویسید. سپس با ثبت اطلاعات اولیه شامل نام و شماره تلفن ثبت‌نام را تکمیل کنید. خوشبختانه برنامه بانوبت پزشکان و مراکز درمانی همه شهرهای ایران را پشتیبانی می‌کند.

باتوجه به ویژگی‌های برنامه بانوبت، اگر افراد کم‌توان، سالمند یا مستعد بیماری کنار شما زندگی می‌کنند یا خودتان در این گروه‌ها قرار می‌گیرید، دانلود برنامه بانوبت و نصب آن برایتان لازم و ضروری است. این برنامه را در بخش‌های مطب‌ها، بیمارستان‌های خصوصی، مراکز دولتی و من طراحی کرده‌اند.

مطب‌ها

قسمت مطب‌ها شما را به‌طور مستقیم به رزرو وقت از پزشک‌ها وصل می‌کند. با استفاده از آیکون موقعیت مکانی، شهر خود را به برنامه بانوبت نشان دهید. آیکون تخصص، پزشکان را براساس تخصص‌شان دسته‌بندی می‌کند. این تخصص‌ها طیف وسیعی را دربر می‌گیرند؛ از مغزواعصاب، ارتوپدی، کودکان و… گرفته تا روان‌شناسی، علوم آزمایشگاهی، جراحی، داروساز، غدد، طب‌کار و…

با فعال‌سازی آیکون دارای نوبت بدون ازدست‌دادن هیچ فرصتی وقت ملاقات رزرو کنید. این فیلتر پزشکانی را نمایش می‌دهد که هنوز زمانی برای معاینه بیمار دارند. قسمت مطب‌ها فهرستی از پزشک‌ها دراختیارتان قرار می‌دهد تا ازمیان آن‌ها درمانگر خود را انتخاب کنید. در این فهرست تصویر هر پزشک، تخصص او و آدرس مطب نوشته شده است.

با کلیک روی نام هرپزشک وارد صفحه پروفایل او می‌شوید. در این صفحه ساعات کاری پزشک و مراکز درمانی که در آن‌ها فعالیت می‌کند، قابل مشاهده است. می‌توانید آدرس دقیق پزشک و موقعیت مکانی او را روی نقشه ببینید. شماره نظام پزشکی و شماره‌های تماس نیز در دسترس‌تان قرار می‌گیرد. درصورت لزوم می‌توانید توضیحات لازم مربوط به فعالیت‌های پزشک را نیز در برنامه بانوبت بخوانید. برای رزرو وقت ملاقات روز و ساعت دلخواه را در برنامه بانوبت ثبت کنید.

معمولا برنامه بانوبت از سه روز آینده به کاربرانش وقت ملاقات می‌دهد. سپس وارد صفحه‌ای دیگر برای تایید نهایی رزرو وقت می‌شوید. شما پنج دقیقه زمان خواهید داشت تا این قسمت را خوانده و روی گزینه تایید کلیک کنید. در غیراین‌صورت درخواست شما ثبت نشده و فرایند رزرو وقت ملاقات باید از ابتدا آغاز شود. اگر پس از رزرو وقت تصمیم‌تان برای مراجعه به پزشک تغییر کرد، حتما آن را در بخش نوبت‌های من لغو کنید.

کلینیک‌های خصوصی

در این قسمت از بانوبت مراکز تخصصی درمانی به‌نمایش درمی‌آیند که به‌شکل خصوصی اداره می‌شوند. این مراکز در بخش‌های تصویربرداری، ارتوپدی، آزمایشگاه، روان‌درمانی، تغذیه و… فعالیت می‌کنند. پس از ورود به صفحه پروفایل هر کلینیک می‌توانید به برنامه کاری هر پزشک و برنامه هفتگی کلینیک دسترسی داشته باشید. توضیحات مربوط به هر کلینیک، شماره‌های تماس، آدرس، موقعیت دقیق مکانی روی نقشه و… را در این بخش ببینید.

قسمت من

برای مدیریت بهتر برنامه بانوبت سری به قسمت من بزنید. شما می‌توانید چند حساب کاربری روی یک برنامه داشته باشید. به‌این‌ترتیب امکان ثبت سابقه نوبت‌دهی و مراجعه به پزشک به‌شکل جداگانه برای هریک از افراد وجود دارد. گزینه نوبت‌های من گزارشی از ملاقات‌های شما با طبیب ارائه می‌دهد. برای ویرایش اطلاعات حساب‌کاربری یا تکمیل آن سری به بخش پروفایل من بزنید. با لمس آیکون افزایش اعتبار، کیف‌پول‌تان را در برنامه بانوبت شارژ کنید. به‌این‌ترتیب هنگام رزرو وقت از پزشک یا مرکز درمانی دردسر کم‌تری برای پرداخت حق ویزیت خواهید داشت.

سخن پایانی

بانوبت یکی از بهترین برنامه‌ها در حوزه پزشکی محسوب می‌شود که بسیاری از مشکلات رزرو نوبت را حل می‌کند. باوجود قابلیت‌های مختلف بانوبت، این برنامه هنوز باید راه زیادی تا رسیدن به برنامه‌ای ایده‌آل پشت‌سر بگذارد. برای دانلود برنامه بانوبت و نصب آن می‌توانید از لینک زیر یا اسکن تصویر QR code استفاده کنید.

https://mag.charkhoneh.com/9303
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *