ایرانسل و چارخونه با آخرین محصولات و خدمات خود به « ایران تله‌کام 2018 » می‌آیند

مجله چارخونه » خبر » ایرانسل و چارخونه با آخرین محصولات و خدمات خود به « ایران تله‌کام 2018 » می‌آیند
ایرانسل و چارخونه با آخرین محصولات و خدمات خود به « ایران تله‌کام 2018 » می‌آیند
تله‌کام 2018
فهرست محتوا

ایرانسل در سالن اختصاصی و غرفه‌های فضای باز اختصاصی در نمایشگاه ایران تله‌کام 2018 آخرین محصولات، خدمات و دستاوردهای خود را ارائه می‌کند.

نمایشگاه ایران تله‌کام 2018 به‌عنوان بزرگترین رویداد سالانه حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران از 11 تا 14 مهر‌ماه 97 برگزار می‌شود و ایرانسل همانند سال‌های گذشته، با حضور در سالن اختصاصی ۲۷ و غرفه‌های فضای باز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، آخرین محصولات و خدمات خود را به بازدیدکنندگان عرضه می‌کند.

در ایران تله‌کام 2018، ایرانسل به‌عنوان بزرگترین اپراتور دیتای ایران و پیشرو در کسب رضایت مشتری محصولات و خدمات مبتنی بر فناوری‌های نوین ارتباطی را در حوزه‌های متنوعی چون راهکارهای سازمانی، تجربه زندگی دیجیتال، روش‌های نوین ارتباطی و اطلاع‌رسانی، پرداخت همراه و تجربه‌های جدید در بازار ارتباطات در معرض بازدید قرار می‌دهد.

در این نمایشگاه همچنین امکان تجربه محصولات و خدمات متنوع ایرانسل در اختیار بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان قرار می‌گیرد و نیز با توجه به نیازهای ارتباطی شرکت‌ها و سازمان‌ها برای عرضه راهکارهای ارتباطی ویژه سازمانی، بخش راهکارهای سازمانی ایرانسل در قالب یک غرفه ویژه به معرفی راه‌حل‌های ایرانسل برای نیازهای ارتباطی سازمان‌ها می‌پردازد. همچنین، راهکارهای ایرانسل برای گسترش خدمات دستگاه به دستگاه، اینترنت اشیا و شهر هوشمند نیز در این غرفه در معرض بازدید علاقه‌مندان قرار دارد.

همینطور این امکان برای بازدیدکنندگان از سالن ایرانسل فراهم شده است تا با ثبت‌نام از طریق کیوسک‌های مستقر در سالن، کد تخفیف خرید مودم و سیم‌کارت دائمی ایرانسل را دریافت کنند.

چارخونه و خدمات جدید در تله‌کام 2018

بازار جامع محتوایی چارخونه نیز در سالن ویژه ایرانسل در نمایشگاه تله‌کام حضور دارد. چارخونه یک بازار جامع محتوای دیجیتال است که با بیش از 184 هزار عنوان محتواهای گوناگون در بخش‌هایی همچون اپلیکیشن، بازی، مجله و کتاب، موسیقی و فیلم می‌تواند نیازهای مختلف شما را برطرف کند.

چارخونه با همکاری ایرانسل و با برنامه‌ای گسترده برای تامین محتوای موبایلی کاربران، تجربه‌ای جدید از دنیای محتوای دیجیتال را پیش روی شما باز می‌کند. بر همین اساس این بازار جامع محتوایی در نظر دارد تا در نمایشگاه تله‌کام 2018 به معرفی و ارایه محصولات،‌ سرویس‌ها و محتواهای جدید خود بپردازد.

گفتنی است در ایام نمایشگاه، توسعه دهندگان با مراجعه به غرفه چارخونه در سالن ایرانسل می‌توانند علاوه بر دریافت اطلاعات بیشتر از سرویس‌های ابروید و آماروید و همچنین سرویس پرداخت اشتراکی،‌ از نزدیک با طرز کار آن‌ها آشنا شده و با عضویت در آن‌ها امکان تحلیل رفتار کاربران و رشد سریع درآمد خود را فراهم سازند.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *